Aidatimnet Avantajları

Teknolojinin koşar adım ilerlemesiyle beraber günlük hayatta yapılan pek çok işlem sanal ortama aktarılmış ve kolaylıkla yapılabilir hale gelmiştir. Bunlardan bir tanesi de Aidatım ile hayata geçirilen, hayalleri gerçeğe dönüştürebilen, online bina ve site yönetimidir.

İnsanoğlu yerleşik düzene geçtiği andan itibaren topluluk halinde yaşamanın getirmiş olduğu bir takım külfetlerle, zorluk ve sıkıntılarla başa çıkabilmeye çalışmıştır. Bunların başında da yönetim aşaması gelmektedir. İnsanların ortam yaşam alanlarında bir arada sorunsuz bir şekilde yaşamaları için özellikle yöneticiye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaç beraberinde yönetim sistemindeki değişiklikleri de getirmiştir. Birey sayısının giderek arttığı toplu konutlar da site veya binaların gider ve gelirlerini, ihtiyaçlarını ve isteklerini her an takip etmek ve uygulamaya koymak oldukça zordur.

Özellikle günümüzde her bireyin çalışma hayatında yoğun ve stresli günler geçirdiği bilinirken, düzenli aralıklarla yapılan site veya bina yönetimi toplantılarına katılması da olanaksız görünmektedir. Apartman sakinlerinin katılamadığı bu toplantıları ellerinden düşürmedikleri tablet ve akıllı telefonlara taşıyan Aidatım ile yüz yüze toplantı yapmak artık tarihe gömülmektedir. Yöneticilerin ihtiyaç duyduğu her an site veya bina sakinlerine kolaylıkla ulaşmalarını sağlayan bu program ile hem emekten hem de zamandan tasarruf imkânı doğmaktadır. Aynı program sayesinde basit bir şekilde binanın tüm borçlarını, gider ve gelirlerini takip etmek de oldukça kolaydır. Finans raporları içinde kaybolmadan tek bir program sayesinde yönetici olmaktan çekinen bireyler bile bu göreve talip olmak isteyebilirler.

Aidatimnet ten alacağınız site ve bina yönetimi programı ile sadece tek bir programla yetinmek zorunda kalmayacaksınız. Aynı zamanda tüm resmi, muhasebe ve danışmanlık hizmetlerini de bu program sayesinde gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu işlemler işin ayrı ayrı bütçe oluşturmak ve ödemek yerine tek bir program ile bunların hepsini ve hatta daha fazlasına sahip olmak mümkündür. Aidatım son derece donanımlı, profesyonel bir ekip tarafından hizmet akışı sağlanmakta ve müşterilerine sorunsuz bir yönetimin kapılarını aralamaktadır.

Anında ücretsiz kayıt olun

7/24 Hizmet Verin

Online işlemler ile sürekli hesap verin, ödemeler alın, şeffaf hizmet verin.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı