Aidatim e-mağaza

Toplu yaşam alanları ve internet ortamları iletişimin ve paylaşımın üstü düzey yaşandığı alanlar olarak ilk sıraları birlikte paylaşabilirler. Hal böyle olunca internet ortamında yaşanan gelişmeler ve toplu yaşam alanlarındaki gereksinimler birleşerek birbirleri ile bir bağ kurmaktadır. Öyle ki yemek ihtiyacımızı dahi internetten karşıladığımızı düşünürsek toplu yaşam alanları içerisinde gelişecek ihtiyaçlarımızı da internet ortamında görerek karşılaştırarak güven ve uygun fiyat seçenekleri ile rahatlıkla temin edebiliriz.

Aidatım sunduğu yönetim programı ile tüm işlerin ve görevlerin tek bir merkez üzerinden kolaylıkla yürütülmesini sağlamıştır.  Bu konuda gözetilen yöntemler yönetim ve toplu yaşamların genel konularında da özenle işlenmiş Aidatim Mağaza hayata geçirilmiştir.

Aidatim Mağaza ile gerek site ve ya binasına yönetici olarak hizmet veren yöneticiler gerekse profesyonel düzeyde yönetim hizmeti sağlayan yönetim şirketleri temin edebilecekleri ürün ve hizmetleri iletişimde bulunduğu komşu ve mesken sahipleri ile internet ortamı üzerinden paylaşabilecek ve satış işlemlerini yönetebileceklerdir. Geliştirilen online işlemler uygulamamız ile yapılarında site ve ya binalarında bulunan komşu ve mesken sahiplerine ihtiyaçları olan hizmet ve ürünler listelenebilecek e ticaret mantığında satışları gerçekleştirilerek yönetim ve iletişim seviyesi her anlamda maksimum seviyeye çıkacaktır. En genelden en özele kadar uzanan hizmet ve ürün yelpazesi sayesinde taraflardan biri gelir elde ederken diğeri ise ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmete güven zemininde kavuşmanın rahatlığını yaşayacaktır. Aidatimnet üretici ve tüketiciyi zahmetsizce buluşturarak fayda odaklı bir uygulamayı daha hayata geçirmenin mutluluk ve heyecanını taşımaktadır.

Detaylı bilgi almak ve görüş bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

               Aidatım 

Anında ücretsiz kayıt olun

7/24 Hizmet Verin

Online işlemler ile sürekli hesap verin, ödemeler alın, şeffaf hizmet verin.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı