aidatımnet e-Mağaza Çalışmaları Başladı

Aidatım yönetim hizmetini çok iyi biliyor sizin ve yapınızın ihtiyaçlarını, eksiklerini doğru tahmin ederek sizlere çözümler sunuyor. Biliyoruz ki yönetici olarak görev aldığınız süre içerisinde yapınız için en doğru ve en uygun kararları almak, yapınızın düzen ve bakımını eksiksiz yürütmek için oldukça özen gösteriyorsunuz.

Aidatım olarak oldukça hassas yürüttüğünüz bu işlemler sırasında da sizlere yardımcı olmak için yeni bir uygulama hazırlığındayız. Yapınız için gerek duyduğunuz en küçük ihtiyaçtan en genel ihtiyacınıza kadar hemen her konuda mal ve hizmet teminini en kaliteli ve uygun fiyatlarla sağlayabilmeniz için Aidatım Mağaza’nız faaliyete geçiyor.

Aidatım Mağaza tamamı test edilmiş ve kullanıcı güveni kazanmış ürünler  ile yapınızdaki isimlik, temizlik malzemeleri güvenlik malzemeleri, yönetim olarak gerekli olan sarf malzemeler, kırtasiye vb gereçlere oldukça uygun fiyat ve indirimlerle sahip olabilecek kalite ve güvenden ise emin olacaksınız. En başından bu yana savunduğumuz keyifli ve sorunsuz yönetim anlayışına kavuşabilmeniz, tüm olgu ve olayları tek bir ana merkezden kontrol ederek zaman ve güven kazanabilmeniz için Aidatım Mağaza size ve yapınıza dost bir çalışma içerisindedir.

Sizde kalitesine güvendiğimiz ürünlerin mağazamızda yer almasını isterseniz bizlere numunelerinizi ileterek iş ortaklığında bulunabilir, kalite ve kazanç düzleminde uzun vadeli kazanımlara sahip olabilirsiniz. 

Anında ücretsiz kayıt olun

7/24 Hizmet Verin

Online işlemler ile sürekli hesap verin, ödemeler alın, şeffaf hizmet verin.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı