Aidatim’ dan Karlılık ve Dostluk Anlaşması; Bina Yönetim Ekosistemi

Aidatım şirket vizyon ve misyonları doğrultusunda fayda odaklı hizmet anlayışının yanı sıra iş ortaklıkları ve nihai tüketicisine kendi imkanları ve kazanımları ile eşdeğer fırsatlar sunarak dostluk ağını genişletme isteğini var oluşundan bu yana sürdürmektedir.

Bu istek doğrultusunda Aidatım çatısı altında bulunan nihai tüketicileri ve iş ortakları için yeni bir girişime adım atarak Aidatim Ekosistemi üzerinde çalışmalarına başlamakta ve bunu yine siz kullanıcılarımız ve iş dostlarımız ile paylaşmak istemektedir.

Planlanan ve uygulamaya alınan Aidatım Bina Yönetim Ekosistemi ile kullanıcılarımıza program ve bilgi desteğinin yanı sıra var oldukları kulvarlar da ve yan sektörlerde iş yükü ve performans bölünmesi yaşamadan kazanç ve fayda elde etmelerine olanak sağlanmaktadır. Aidatım tarafından kullanıcılara sunulan ve sunulacak olan diğer farklı hizmetlerden ve girişimlerden iş dostluğu prensibimiz ile siz kullanıcılarımızın da kazanım elde etmesini istemekteyiz.

Bina Yönetimleri olarak geniş kitlelere hitap eden ve yönlendiren kullanıcılarımız ile kurulacak iletişim ve planlamalar sayesinde bina yönetimi sektöründe aktif olarak görev yapan şirketler müşterilerine ihtiyaç duyabilecekleri ek hizmetleri güven ortamında uygun fiyatlar ve kampanyalar ile temin etmelerini sağlayabilecekler. Bu sayede müşterilerinin temin ettiği hizmet ve ürünlerden doğan kazanımımız doğrultusunda şirketler program ve kullandıkları ürünler üzerinde ekstra kullanım haklarına sahip olabileceklerdir.

Öyle ki şirketiniz aracılığı ile yapılan her satış ve kazanım siz kullanıcılarımıza sermayeniz olan yönetim programınız içerisinde ekstra kredi oluştururken sizler topladığınız kredilerinizi yönetim programınız içerisinde dilediğiniz hizmet veya ürün teminlerinde kullanarak şirketiniz için maliyet yükünü hafifletebileceksiniz. Aidatım tarafından tasarlanan bina yönetimi ekosistemi sayesinde kullanıcılarımız ile paylaşım ve kazanımlarımızı artırmak, fayda odaklı hizmet anlayışımızı bir kez daha güçlendirmek temennisi içerisindeyiz.

Kullanıcılarımızın da bildiği gibi Aidatım dostluk ve güven zeminine kurulmuş büyük bir ailedir.

Ayrıntılı bilgi almak ve henüz aramıza katılmadıysanız hesap oluşturmak için lütfen bizimle iletişime geçin. 

Anında ücretsiz kayıt olun

7/24 Hizmet Verin

Online işlemler ile sürekli hesap verin, ödemeler alın, şeffaf hizmet verin.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı