Eylül 2017 Faaliyet & Güncelleme Raporu

 Güncelleme & Faaliyet Raporu

Yola ilk çıktığımız gün ki gibi başta kullanıcılarımız ve dostlarımız olmak üzere hizmet verdiğimiz sektörde ilerlemeye, profesyonelleşmeye katkıda bulunacak özellikleri ve yeni uygulamaları özenle seçip geliştiriyor, kullanımınıza sunuyoruz.  Öyle ki üzerinde yüklüce emek barındıran faaliyet ve güncellemelerimizi doğrudan websitemizde herkesin erişimine sunmaktan çekinmeden sektör adına gelişime ilham sağlayacak olmanın heyecanını yaşamaktayız.

Oldukça tempolu ve verimli geçen bir yaz döneminin ardından hayata geçirdiğimiz yeni uygulamalarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Neler Yaptık ?

Fatura Paylaştırma ;
Henüz meskeni olmayan yapılarda elektrik su tüketimleri ile kalorimetre sistemine geçmemiş endeks üzerinden doğalgaz tüketim takibi yapan site/binalar için yasal ortak alan hesaplamalarına uygun fatura paylaştırma modülü hayata geçirildi. Bu sayede gelen fatura ve endeks bilgilerinin temin edilmesinin ardından yönetim programınız sizin yerinize ortak alan hesaplamasını (%30) yaparak,kalan kısmı endeks farklarına göre hesaplar ve meskenlerinize dağıtır.

Meskenlerde Hissedar Uygulaması ;

Site ve ya binanızda bulunan meskenlere birden fazla hissedar ekleyerek hesaplarını ayrı kartlarda takip edebilir, hepsi için ayrı online işlem sayfası oluşturabilir ödemelerini ve borçlandırmalarını yönetebilirsiniz. Tekil hisse devri ve ya tam devir gibi sorunlu işlemleri tek komut ile çözümlendirebilirsiniz.

Borçlandırırken Meskenlere Bölmek ;

Kalıplaşmış aidat yönetiminin dışında o ayki gideri meskenlere pay ederek giderlere katılmalarını sağlayan firma ve yapıların da bulunması sebebiyle bu uygulama hayata geçirilmiştir. Dağıtma özelliğini kullanarak yapı için katlanılan bir gider tek ekran üzerinde yapıya bağlı tüm meskenlere pay edilerek borçlandırması yapılabilmektedir. Ayrıca isteğe bağlı olarak yapılan bu işlem aynı zamanda taksitlendirilebilmektedir.

Kısayollar Modülü

Sistem içindeki gizli yardımcılarınızı gün yüzüne çıkarmak ve işlem pratikliğini sağlamak adına kısayol tanımlamalarını daha göz önüne aldık. Kısayol tanımlamalarını kullanarak istediğiniz işleme en direkt yoldan ulaşabilir, yönetim işlerinizi sorunsuz ve zahmetsizce yürütebilirsiniz.

Toplu Ekstre ;

Hizmet verdiği müşterilerine ayrıcalıklı hizmet isteyen kişi ve firmaların bildirim yollarında zahmet çekmemesi ve profesyonel dokunuşlarını muhataplarına iletebilmeleri için geliştirilmiştir.

Toplu ekstre özelliği ile binanızda kayıtlı tüm dairelerin alacak ve borç dökümüne sade ve şık tasarlanmış evrak modelimiz ile tek tıkla ulaşabilir ve aynı anda çıktı alabilirsiniz.

 

Kılavuz Modülü ;

Sağlanan canlı destek ve eğitim programlarının yanı sıra size istediğiniz her an aradığınız bilgiyi sunacak kullanma kılavuzumuzu daha ulaşılır hale getirmek için panelimize taşıdık. Yaptığınız ve ya yapacağınız işlemler sırasında yaşayabileceğiniz bir tereddüt anında tek yapmanız gereken kılavuz modülüne tıklamak olacaktır. Kısa ve direkt yönlendirmeleri ile aradığınız tüm cevaplar karşınızda.

Güncelleme Modülü ;

Sizin ve faaliyet gösterdiğiniz sektör için sürekli olarak yenilenmeye ve geliştirmeye özen göstermekteyiz. Bu noktada yapıla yenilikleri ve hayata geçirilen uygulamaları sizlerle daha hızlı ve kolay yoldan paylaşma isteğimiz doğrultusunda güncelleme modülünü panelimize konumlandırdık. Artık yapılan tüm yenilik ve iyileştirmeleri ilk siz bileceksiniz.

Net Sayaç ;

NetSayaç kalorimetre sistemine geçmek isteyen ancak maliyetinden ve uygulamanın verimliliğinden şüphe duyan tüm yapılar için özenle geliştirilmiş bir hizmettir.

Çözüm ortaklığımız sayesinde tarafımızdan tedarik edilecek konvektörler ile, uzaktan okuma sistemi kullanılarak doğalgaz sayaçlarınız okunabilecek aynı zamanda kullanmış olduğunuz yönetim programınız ile entegre çalışarak ilgili meskenlere tüketim bedelleri pay edilecektir. Hesaplamaların tamamı Enerji Bakanlığı Isınma Yasası formül esaslarına göre uygulanmakta olup yeterlilik unvanına sahip iş ortaklığımız ile desteklenmektedir. Artık site veya binanızda hizmet bekleme devri netsayaç ile sona eriyor. Dilediğiniz zaman yönetim programınız ile sayaçlarınız arasında kurulacak entegre sayesinde doğalgaz okuma ve paylaştırma işlemlerinizi sorunsuz tek elden yönetebilirsiniz.

 

 

 

Anında ücretsiz kayıt olun

7/24 Hizmet Verin

Online işlemler ile sürekli hesap verin, ödemeler alın, şeffaf hizmet verin.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı