Sanalpos ta Paratika iş birliği ile komisyon oranını düşürdük.

 Aidatım tarafından kullanıcılarına sunulan online ödeme kanalı ile tahsilat alabilme sistemi hem yönetim şirketleri hem de yöneticiler için kısa sürede ciddi bir finans gücü oluşturmuştur.

Fiziki olarak yönetime veya yönetim ofislerine ödemelerini yapamayan kat malikleri online işlemler aracılığıyla bina giderlerini, doğal gaz ve kira bedellerini tek çekim ve taksit seçenekleri ile ödeme imkanı bulmaktadır.  Aidatım olarak daima kullanıcı dostu,  gelişime açık uygulamalar ve anlaşmalar yapmaya özen gösteriyoruz.

Site/binaların ve yönetim şirketlerinin finans gücüne katkı sağlayan online ödeme kanalaını daha aantajlı ve daha düşük maliyetler ile sunmak için çalışmalara kısa bir süre önce başladık. Bu bağlamda kullanıcılarımızın güven ortamında bütçelerinide yormadan rahatlıkla ödeme yapabilecekleri online güvenli ödeme kanalları ile iletişime geçtik.

Bir çok bankanın alt yapısını sunan ve dünya genelinde başarısını kanıtlamış gerekli standartlara uygun Asecco Güvenli Ödeme Sistemleri ile entegrasyon çalışmalarımızı tamamladık.

Asecco Güvenli ödeme Sistemleri ile çalışma isteğimizin biraz açmak istedik.

Asecco ;  Avrupa’nın 6. en büyük yazılım firması olan Asseco grup şirketlerinden, Asseco SEE 13 ülkede faaliyet göstermektedir.  Şirket, finans, kamu ve endüstri de dahil olmak üzere farklı sektörlere yönelik çözümler üzerine uzmanlaşmıştır. Bankacılık, mobil ödeme & güvenlik, kart çözümleri, ATM & ödeme terminalleri, kurulum & servis hizmetleri, sistem entegrasyonu ve güvenli e-ödeme alanlarında önde gelen çözümler  sunmaktadır. 

Profesyonellere ve sorumluluklarını titizlikle yürüten yöneticilere hizmet verdiğimizi biliyoruz. Bizde sizin için sizlere yakışacak ve işlerinizi kolaylaştıracak adımlar ve anlaşmalar sağlamaya önem veriyoruz. Yapınız ve şirketinizi yormayacak, destekleyecek bir ödeme kanalı alt yapısı olarak Asecco ile katlanmak zorunda kaldığınız kesintileri %1,75 e varan oranlara kadar çekerek bütçenizi rahatlatmayı hedefliyoruz. Pos çözdürme veya bankalara teminat bağlama gibi bütçenizde yorgunluğa sebep olacak adımlar atmanıza gerek kalmadan düşük oranlar ile haftalık hesabınızda biriken tahsilatlarınızı kullanabilirsiniz.  Firma güvenilirlik ve bilinirliliğinin yanı sıra avantajlı oranlar sunan online ödeme kanalımız Asecco ile istediğiniz zaman çalışmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve sorularınız için 0 532 400 38 06 nolu mobil destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Anında ücretsiz kayıt olun

7/24 Hizmet Verin

Online işlemler ile sürekli hesap verin, ödemeler alın, şeffaf hizmet verin.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı