Hakkımızda

Şehirleşme ve nüfus atışı ile birlikte artan çok katlı yapılar yeni düzenlemelere olan ihtiyacı da beraberinde getirmiştir. Bunların başında en tabi yaşam alanımız olan konutlarımızda uygulamaya koyduğumuz düzenlemeler yer almaktadır.

Belirli kurallar ve finans döngüsüne ihtiyacın gün be gün artış gösterdiği yapılarda yeni oluşumlar meydana gelmekte ve kendi özerk yönetimlerini oluşturmaktadırlar.

Kurulan yönetimler zaman zaman dışarıdan kurumsal ve hukuksal destek sunacak tüzel kişiliklere ihtiyaç duymuş ve bina yönetim sektörü gelişmiştir.


Aidatim gelişen ve hızla büyüyen bina yönetim hizmetleri sektörü için en büyük ve en etkili temel ihtiyaç olan yönetim programı ihtiyacını karşılamak üzere 2012 yılında çalışmalarına başlamış, web tabanlı yönetim programını hayata geçirmiştir. Sektörle içinde kullanıcıları ile etkili iletişimler ve görüşmeler sağlayarak sektöre yön verecek kadar tecrübe edinmiş, edindiği tüm tecrübeleri kullanıcılarına faydalı, verimli uygulamalar geliştirerek sunmuştur. 

Yönetim hizmetlerinin geniş bir alana yayılması ile birlikte geliştirilen yönetim otomasyonunu ihtiyaç sahiplerine göre uyarlayarak her kesimden ve her potansiyelden kullanıcılara uygun şekilde hizmet vermeye devam etmiştir. 


Aidatim NETŞirket olarak Site ve Bina Yönetim hizmetlerini profesyonel düzeyde sunmak isteyen yönetim şirketlerine; program temini sağlamak amacıyla kısa sürede sektöre yön veren uygulamaları ile büyük başarı sağlamıştır.

Yönetim şirketlerinin bilgi işlem, muhasebe ve finans takibi, iletişim ve  online ödeme kanalları gibi ihtiyaçlarını tek ana merkez üzerinden yürütebilmeleri için gerekli donanıma sahip yönetim programını geliştirmiştir. Sektörde faaliyet gösteren firmalar ile sağlıklı ve güvene dayalı iş dostlukları kurmuş ve kullanıcı kitlesini yerelden Türkiye geneline taşımıştır. 

Yönetim şirketleri için sağlanan fayda odaklı uygulamalar mevcut yönetim programını tekil kullanıcılara açma arzusunu beraberinde getirmiş ve NETSite hayata geçirilmiştir. Bu sayede yönetimlerini kendi kontrolleri altında tutmak isteyen yapılara profesyonel kıvamda yönetim hizmeti verebilmelerini sağlayacak nitelikte program desteği sağlayarak bilgi işlem, muhasebe ve finans takibi bilgi paylaşımı gibi yönetimin olmazsa olmazlarını ayrıca bir bilgi birikim ve ya eğitime gerek duymaksızın yürütebilmelerini sağlamaktadır.

Anında ücretsiz kayıt olun

7/24 Hizmet Verin

Online işlemler ile sürekli hesap verin, ödemeler alın, şeffaf hizmet verin.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı