Kolay Kurulum Robotu Yayında !

Aidatım konut yönetim programı içerisinde, işlem yükünü azaltmak daha kolay daha pratik veri girişini sağlayabilmek için yeni bir özellik geliştirdi. 

Programa kayıt olduğunuz anda siz programa değil program size uyacak. İster excel dosyası ile ister manuel olarak en kolay şekilde ilk kayıt işlemlerinizi yapıp kaydedebileceksiniz. Sizin için hazırlanmış şablonları kullanarak kısa sürede işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

O güne kadar aldığınız tahsilatlarınızı ve ödemelerinizi sistem içine işlemek isterseniz yine excel dosyanız ile tek seferde tüm verilerinizi işleyip istediğiniz tüm dönemlere programınız içinde hakim olabilirsiniz. Bu işlem için yine özel tasarlanmış şablonlarımızı kullanarak zaman ve iş gücünden tasarruf edebilirsiniz.

Tüm bu işlemleri yürütürken aynı ekranda işlediğiniz verilerin takibini sağlayabilir , hata farkettiğiniz anda değiştirebilirsiniz. Tekrar tekrar güncelleme işlemi yapmanıza gerek kalmaz. 

Aidatım tüm özellikleri kolay ve etkili kullanım değerlendirmesi sonucu hayata geçiriyor, bu özelliklerin sizi rahatlatmasına, işinizi kolaylaştırmasına ciddi özen gösteriliyor. 


Anında ücretsiz kayıt olun

7/24 Hizmet Verin

Online işlemler ile sürekli hesap verin, ödemeler alın, şeffaf hizmet verin.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı