NetSayaç Nedir?

NETSAYAÇ NEDİR?

 NetSayaç doğalgaz sayaçlarınıza, faturanız kurum tarafından oluşturulduğu an kullandığınız program üzerinden erişim sağlayarak tüketilen enerji miktarını yasal hesaplamalara göre tespit edip ücretlendirilmesini ve mesken sahipleri arasında pay edilmesini sağlayan hizmettir.

Uzaktan okuma teknolojisine sahip cihazlarınız ile kurulan entegrasyonla aracı bir kuruma gereksinim duymadan doğalgaz faturanızı pay edebilir ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun ücretlendirmelerde bulunabilirsiniz.

Sayaç ve cihaz kurulumunun ardından eş zamanlı olarak kullanmış olduğunuz programa sayaçlarınızı tanımlayarak okuma işlemini istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Faturanızın kurum tarafından oluşturulması itibari ile programınız üzerinden sayaçlarınız ile bağlantı kurarak okuma işlemini başlatabilirsiniz.

Okumanın tamamlanmasıyla birlikte sayaçların tüketim ve tüketime bağlı ücretlendirme listesine ulaşabilirsiniz.

Onayınız ile birlikte mesken hesaplarına ilgili tüketim tutarları pay edilir.

Mesken sahipleri online hesap görüntüleme ekranları aracılığıyla sayaç endeks tüketim ve diğer yasal ek giderler gibi detayları inceleme ve aynı anda taksitli ödeme imkanına erişirler.

Ayrıca yapınızdaki hatalı veya arızalı sayaçlardan aynı anda haberdar olur ve onlara yönelik özel uygulamalarda yürütebilirsiniz.

 

NetSayaç ile yapınızın dışa bağımlılığını ortadan kaldırır, dışa bağımlılıktan kaynaklanabilecek gecikme ve gecikmelerden kaynaklanabilecek cezai yaptırımlardan kurtulabilirsiniz.

Daire sakinlerine adil ve yasal zeminde gidere katılma imkanı sunarken yönetiminiz için tek bir sistem kullanarak tüm sorun ve taleplerinize çözüm bulabilirsiniz.

 

Anında ücretsiz kayıt olun

7/24 Hizmet Verin

Online işlemler ile sürekli hesap verin, ödemeler alın, şeffaf hizmet verin.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı