Sayaç Okuma Fırsatları İçin Aidatım NetSayaç İle Tanışın

Aidatım tarafından kullanıcı odaklı yeni bir uygulama geliştirildi. Yöneticiler için sayaç okuma ve borçlandırma işlemlerini sistematik ve düzenli bir program üzerinden yapabilecekleri NetSayaç hizmeti ücretsiz olarak kullanıcısına açıldı.

Site veya binanızı kolayca kaydedin, fatura döneminizi oluşturun, fatura tutarınızı ve dairelere ortak yansıtılacak oranı belirleyin. Sayaç tüketimlerinden aldığınız sayaç endekslerini tablonuza girin.

Sayaç Okuma sisteminiz fatura tutarını ortak yansıtılması gereken oranları girilen endekslere göre tüketim miktarlarını ve birim fiyatlarını hesaplar. Okuma dönemlerinizi ayrı ayrı kayıtlar halinde kaydeder. İstediğiniz zaman geçmiş fatura okumalarınıza, birim fiyatlarınıza daire tüketim endekslerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Dağıtmasını yaptığınız tüketim bedellerini aynı zamanda kaydettiğiniz binalara sms yolu ile bildirebilirsiniz. Bu sayede çok daha hızlı bir tahsilat döngüsü yakalayabilirsiniz.

Yüklü gelen yakıt bedellerini tahsil ederken yaşadığınız zorlukları Aidatım aracılığı ile edineceğiniz sanal pos ile aşabilirsiniz.

Sayaç okuma programınız içinden banka bilgileriniz ile pos kurulumunuzu yaparak taksitli veya tek çekim ödemeleri hesabınıza alabilirsiniz. 

Tüm bu ayrıcalık ve fırsatlardan yararlanmak için hemen www.sayacokumaprogrami.comadresinden ücretsiz üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca istediğiniz zaman 4,5 G ile uzaktan sayaç okuma sistemine geçebilirsiniz. 

Anında ücretsiz kayıt olun

7/24 Hizmet Verin

Online işlemler ile sürekli hesap verin, ödemeler alın, şeffaf hizmet verin.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı