Sorun Var İle Artık Sorun Yok !

Çok katlı ve daireleri yapılarda dairelerin elektrik, su, tadilat vb. ihtiyaçları olduğunda yönetimle ve ya ilgili koordinatörle senkronize hareket edememektedir. Böyle bir durum konut sahipleri için can sıkıcı yönetim içinde negatif yönlü düşüncelere sebep olmakta. Çok basit müdahale ile çözümlenebilecek işlemlerin uzun sürmesi, iletişimin sağlanamaması yapılarda yersiz olumsuzlukları beraberinde getirmektedir. 

Aidatım geliştirilirken, sistem içindeki uygulama ve özelliklerin yönetici ve daire sakinlerine ne derece fayda sağlayacağı öncelikle analiz edilmiştir. Sorun var modülü de aynı şekilde yapılan analizler neticesinde daire sakinleri ile yönetim arasında çift yönlü iletişim ağı oluşturmanın doğru bir uygulama olacağını göstermiştir.

Bu modül ile daire sakinleri konutlarına ait arıza, tadilat, tesisat gibi istek ve taleplerini telefonlarına indirdikleri Aidatım mobil uygulama ile profil hesaplarından veya bilgisayar tablet vb. platformlardan ilgili ve yetkili birime iletebilecek. Birim aldığı talep doğrultusunda hareket eder. Talebin durumunu ilerleyişini talep sahibine sms yolu ile iletir. Notlar alabilir görsellerle talep durumunu teyit edebilir. Bu sayede konutunda çalışmayan ampulden ısı yalıtıma veya görevliye vereceği siparişe kadar hemen her konuda işlerini Aidatım in oluşturduğu ağı kullanarak iletebilir çözüm bulabilir hizmet alabilir. 

Tüm ihtiyaçlarınıza tek başına Aidatım yeter. 


Anında ücretsiz kayıt olun

7/24 Hizmet Verin

Online işlemler ile sürekli hesap verin, ödemeler alın, şeffaf hizmet verin.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı