TEK DÜZENE GEÇİŞ

Yönetim faaliyetleri içinde muhasebe hareketlerinin doğruluğu ve kolay analiz edilebilmesi yönetimde hesap verilebilirliği kolaylaştıran ve pekiştiren ana unsurlardan biridir.  Aidatimnet Yönetim Programınız içerisinde tüm cari hareketlerini, tahsilat ve ödemeleri, farklı gruplardaki raporlamaları stabil şekilde takip etmekte ve düzenleyebilmektesiniz.

Mevcut yönetim haritamızın dışında tek düzen hesap planına yatkın, raporlama sistemlerinde tek düzen hiyerarşisini tercih eden kullanıcılarımız için yeni bir düzen yayınladık. 

Son güncelleme ile birlikte hesaplarını tek düzen hesap planına uygun yürütmek isteyen kullanıcılarımız kendi muhasebe kodlarını ve muhasebe tanımlarını programa tanımlayarak tek düzen hesap planına uygun borçlandırmalar ve raporlamalar alabilmektedirler.

Aynı zamanda tek düzen hesap planı dışında mevcut muhasebe takip sistemini kullanmak isteyen kullanıcılarımızın düzenlerinde herhangi bir değişikliğe sebep olmaksızın işlemlerini aynı rahatlıkta yürütmeleri sağlanmaktadır.  

Her iki muhasebe takip yönteminden de bir diğerine istediğiniz zaman kolaylıkla geçiş yapabilir ve geçiş sırada her hangi bir kayba uğramazsınız. 

Anında ücretsiz kayıt olun

7/24 Hizmet Verin

Online işlemler ile sürekli hesap verin, ödemeler alın, şeffaf hizmet verin.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Ofisiniz kapalı olsa dahi bilgili ve cevap verebilen yazılımınız 7/24 mesai yapsın.

Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı
Site Yönetim Programı